6

Lis

On-line kurz Gótštiny

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o čerstvě spuštěném on-line kurzu Gótštiny, který bude veden pomocí e-learningového systému. Pod kurzem Gótštiny je podepsán Michal Koudelka, známý mezi pohany pod přezdívkou Darken. Na stránkách věnované kurzu se můžeme dozvědět, že termín je otevřený a bude stanoven až poté co se přihlásí dostatečný počet zájemců. Cena za první semestr kurzu je 1 500 Kč, což považujeme při současných cenách kurzů za cenu velmi příznivou.

Kurz vede lingvista, který žije toho času mimo ČR a výukou gótštiny pro neligvisty má už nemalé zkušenosti. Když jsme se ptali Darkena, který za kurzem stojí, co ho vedlo k uspořádání takového kurzu tak nám odpověděl, že primárním důvodem byl samozřejmě zájem o gótský jazyk. Veškeré dostupné učebnice jsou určeny primárně pro akademiky a většina z nich není v českém jazyce. Vzhledem k tomu, že kurz již jednou plánoval a studijní materiály měl hotové, stačilo najít jen trochu času a kurz oživit.

Pokud máte o kurz zájem, prohlédněte si informační stránku o zmiňovaném kurzu gótštiny.

Cody (Počet článků 30)

Zakladatel Stezek pohanství, propagátor pohanství jako celistvé filosofie a přístupu k životu, který se věnuje pohanství již od roku 2006.


 
6.11.2011 | Kategorie: Kurzy | Napsal: Cody | Komentářů: 0 | Štítky: ,

Napsat komentář