Program pohanského plesu

V ceně pohanského plesu nemáte jen ples samotný, ale samozřejmě mnohem více.

Pátek

Večeře – 20:00

svíčková + houskový knedlík
vegetariáni: grilovaná zelenina s nivou + rýže + zeleninový salát

Audiostop

V pátek večer se těšte na soutěž v poznávání pohanské hudby, kde odměnou bude láhev dobré medoviny!

Sobota

Snídaně – 9:00

Snídaně formou bufetu – šunka, sýr, jogurty, pomazánky, česnečka, míchaná vejce (na objednání), párky, zelenina, ovoce, müsli, cereálie, káva, čaj, džus, mléko

Oběd – 12:30

bramboračka
filé + bramborová kaše + zeleninový salát
vegetariáni: zapečené brambory se sýrem a zeleninou + zeleninový salát

Ukázka vúdú obřadu – 14:00

Autorka populárních knih o vúdú Veronika Šulcová vám ukáže, jak vypadá pravý obřad na Haiti.

Ochutnávka (nejen) karibských rumů – 15:00

Myslíte si, že rum je Tuzemák? Ukážeme vám, že alkohol může být různý, může dobře chutnat a nemusíte se po něm ošklíbat. 3 různé rumy s příběhem poznáte na pohanském plese.

Taneční nalejvárna – 16:00

Neumíte tančit? Nevadí. To nejdůležitější vás naučíme během krátkého nácviku. Učit bude bývalý vedoucí tanečního souboru El Dorado.

Večeře – 18:00

raut: miniřízečky kuřecí i vepřové, kuřecí paličky, zelný salát, zeleninová mísa, těstovinový salát s vejcem a sýrem, párečky v listovém těstě, vegetariánská polévka, smažený květák

Rádi bychom upozornili na možnosti objednávek epesního domácího tiramisu (45 Kč, možnost i připravit sebou domů) nebo tataráku s topinkou! Stezky pohanství doporučují! Pro hladovějící je možnost kdykoliv rozpéct italskou pizzu.  Bar bude plně zásoben od piva Svijany, přes malinovku, alkoholických nápojů (vč. medoviny) až po míchané nápoje. Respektujte prosím zákaz konzumace vlastního alkoholu.

Pohanský ples – 20:00

Ples bude začínat v 20:00 a odstartujeme sérií klasických tanečních melodií, které budou odehrávány v setech 3 tanců. Taneční program bude zveřejněn na místě. Jak čas bude pokračovat, zaslechnete nejen klasické taneční skladby, ale i pohanské legendy jako je Omnia, Damh the Bard, Bone Woman, Faun, ale i tvrdší kousky od Korpiklaani, Corwux Corax, In Extremo a mnohé další. Opět vás čeká tombola a její – krátké – vyhlášení o půlnoční pauze.

Neděle

Snídaně – 10:00

Čeká vás lahodná a osvěžující snídaně stejně jako v sobotu, včetně nezbytné česnečky pro nejvytrvalejší tanečníky a tanečnice.

Jste nadšeni? Přihlašte se hned!

Přihlaste se na Pohanský ples