21

Bře

Povídání o pohanství s Michaelem Strmiskou v Brně

Prof. Michael Strmiska je americký religionista a vědec působící na univerzitě Orange County Community College v Middletownu. Těžiště jeho zájmu je v aktuálním a živém pohanství, o které se aktivně zajímá – zejména kontakty s praktikujícími pohany. Vyučuje zejména světovou historii a asijskou historii a zároveň se věnuje výzkumu pohanských náboženství staré i moderní Evropy.

A nyní díky svému kontaktu v Brně máme tu čest se s ním poznat a popovídat osobně. Díky Šárce Sedlákové (Catalessi) mohou Stezky pohanství jako první zprostředkovat nejen brněnským pohanům setkání s touto osobností.

Jeho osobní web najdete na http://aozora.freeyellow.com/ a jeho osobní blog na http://thepoliticalpagan.blogspot.com/.

Sejdeme se 21. března od 17:30 v brněnské restauraci U kormidla, Kounicova 43. Všichni (nejen) brněnští pohané jsou upřímně zváni!

Cody (Počet článků 30)

Zakladatel Stezek pohanství, propagátor pohanství jako celistvé filosofie a přístupu k životu, který se věnuje pohanství již od roku 2006.


 
21.3.2012 | Kategorie: Akce | Napsal: Cody | Komentářů: 2 | Štítky: , ,

2 komentářů k “Povídání o pohanství s Michaelem Strmiskou v Brně”

  1. Skvělá akce, bylo od něj moc hezké, že si našel čas i když nejsme nejdůvěryhodnější pohanská organizace v ČR.

  2. Michael Strmiska napsal:

    This is Michael Strmiska. I am the lecturer tonight. I will come to the pub between 18:30 and 19:00. I apologize that I had a little confusion about the time!

Napsat komentář