6

Lis

Stezky pohanství oficiálně spuštěny

Dnes odpoledne byly Stezky pohanství oficiálně spuštěny. Ačkoliv jsme předem avizovali, že budou spuštěny na Samhain, nestalo se tak díky technickým problémům, za které se nyní netrpělivým čtenářům omlouváme. Stezky pohanství jsou zde a jsou připraveny vás informovat o všem, co se v českých pohanských vodách takříkajíc šustne. A že nevíte co jsou Stezky pohanství a nebo nevíte co je pohanství? Možná vám na vaše otázky odpoví stránka O Stezkách pohanství, která vysvětluje vznik tohoto pohanského projektu a také stránka o pohanství, kde jsme se snažili najít odpověď na věčnou otázku všech pohanů. A co vás tu tedy čeká nového?

Nový vzhled

Nový vzhled pro nás vytvářel Tomáš Ševčík a doufáme, že se vám bude líbit a budete se tu cítit dobře. Snažili jsme se ho vyladit co nejvíce, ale i tak je možné, že není úplně 100% a možná že se chybka najde, pokud je tomu tak, budeme rádi, když nás o tom budete informovat v komentářích a budeme moct naše nedostatky zlepšovat.

Facebook stránka

Ti co nás sledují již delší dobu vědí, že drobné novinky vhodnější na sociální sítě publikujeme pravidelně na naší Facebook stránce Stezky pohanství. Pokud někdo z vás nemá Facebook rád, nemusíte se bát, tato stránka je přístupná i bez registrace do sociální sítě Facebook. Přidali jsme i informační záložku, která poskytuje základní informace v líbivějším kabátků než klasický Facebook umožňuje. Naše Facebook stránka se i za krátkou dobu existence stala velmi oblíbená a doufáme, že tento trend bude pokračovat.

Pohanský twitter agregátor @StezkyPohanstvi

Vytvořili jsme pro vás agregátor, rozuměj automaticky aktualizovanou databázi, všech zajímavých zdrojů o Pohanství v České republice. Měli byste zde najít informace o všem důležitém z opravdu zajímavých českých pohanských stránkách. Pokud užíváte Twitter, budou vám navíc informace padat přímo do vašeho Twitter účtu. Sledovat nás můžete na @StezkyPohanstvi. Pokud znáte nějaký zdroj, který se zde neobjevuje nebo vám vám něco nevyhovuje, neváhejte nás opět kontaktovat v komentářích.

 Na co se tu můžete těšit?

Je toho celkem dost, ale nebojte se – nehodláme vás zahltit informacemi. Kombinace našich 3 informačních kanálů (Facebook, Twitter, web) vám přinese co možná nejkomplexnější informace o pohanství. Každý zdroj vás bude informovat o něčem jiném, informace nejsou duplikované a proto se vám vyplatí sledovat každý zdroj zvlášť. A co pro vás máme připravené konkrétně?

 • Rozhovory se známými osobnostmi českého pohanství,
 • překlady zajímavých zahraničních článků,
 • unikátní články od českých autorů,
 • informace o zajímavých akcích, otevřených rituálech, přednáškách, moderovaných diskusích atp.,
 • profily současných pohanských skupin a organizací,
 • recenze knih a pohanských filmů a hudby,
 • rozhovory s osobnostmi mimo pohanskou sféru o pohanství,
 • webová encyklopedie pohanských pojmů,
 • … a mnohé další co by se sem už nevešlo…:-)

Doufáme, že se pro vás Stezky pohanství stanou místem, kam se rádi vracíte a kde se budete cítit dobře. Přejeme krásný večer temné části roku, které ještě stále vládne Samhain.

Za Stezky pohanství Pavel Ungr – Cody

Cody (Počet článků 30)

Zakladatel Stezek pohanství, propagátor pohanství jako celistvé filosofie a přístupu k životu, který se věnuje pohanství již od roku 2006.


 
6.11.2011 | Kategorie: Pohanství | Napsal: Cody | Komentářů: 4 | Štítky: ,

4 komentářů k “Stezky pohanství oficiálně spuštěny”

 1. Miky napsal:

  Jsem těmito stránkami velice příjemně překvapen. Příjemný vzhled, zajímavé rubriky a krásný článek od Zahrady. Jen tak dál! Přeju tomuto webu dlouhé trvání a těším na další příspěvky.

 2. Cody napsal:

  Ahoj Miky,
  jsem moc rád, že se ti web líbí. Doufám, že tenhle pocit ti dokážeme se Stezkami pohanství udržet ještě hodně dlouho:-)

 3. Otomar Dvořák napsal:

  Gratuluji ke vzniku nových stránek, vypadají hezky, nadějně a slibně! Budu sem často chodit sbírat informace, podněty a inspiraci pro svoji tvorbu.

Napsat komentář