8

Lis

Stezky pohanství volí kozu

Ne, nemusíte se bát, že bychom hned po spuštění se dali na politiku a dávali vám najevo co si myslíme o současné politické scéně. Chceme tak pouze navázat na aktivity, které odstartoval před rokem v létě Petr Eurik Gilar, známý člen druidského řádu ADF a toho času národní  koordinátor PFIcz a Joanna Coleman, gardneriánská wiccanka a členka týmu PFIcz. Oba totiž iniciovali akci, kdy pohané pomohli uklízet část pražského parku Hanspaulka.

Stezky pohanství jsou toho názoru že tato forma jisté pomoci naší společnosti a další aktivity tohoto typu jsou správné a proto si berou pod svá křídla podobnou akci, která má za cíl získat živou „veselou“ kozu pro rodinu v Kongu. Taková koza přijde na 900 Kč a Stezky pohanství proto startují tuto minipohanskou Yule sbírku. Pokud tedy je mezi vámi pohany někdo, kdo sdílí s námi podobné pocity a chtěl by se k naší akci připojit, budeme určitě moc rádi. Pokud vás naopak podobné aktivity neoslovují, děkujeme, že jste věnovali i tak váš čas tomuto článku a již dále číst nemusíte.

Sbírka Veselá koza pro Kongžskou rodinu

Průběh sbírky: Kdo se bude chtít zúčastnit, může zaslat na číslo účtu 1692571123/0800 jakoukoliv částku jako příspěvek, do zprávy pro příjemce své značku „SP“, jméno (a e-mail), nebo jméno pod kterým chce ve sbírce figurovat. Sbírka poběží až do Yule tedy do 17. prosince 2011 a pak bude z vybraných peněz zakoupena tato koza. Všichni zúčastnění pak budou podepsání na certifikátu, který jim bude do 23. 12. 2011 zaslán na jejich e-mailovou adresu a navíc bude vystaven zde na těchto stránkách. Mohl by vypadat třeba takto:

Bude-li vybráno více peněz, zakoupíme za něj další dárky tak, aby se celý obnos vyčerpal. Přebytky zašleme zpět na účty osob, kteří přispěli.

Nebude-li vybrán obnos ani na ten nejlevnější dárek všechny vybrané peníze se vrátí přispěvatelům.

Za poctivost a správnost celé sbírky ručí dobrým jménem Stezky pohanství a garant sbírky Pavel Ungr (Cody).

Děkujeme za váš čas i vaši pomoc, budeme rádi když naši aktivitu jakkoliv podpoříte a budete ji šířit dále.

Cody (Počet článků 30)

Zakladatel Stezek pohanství, propagátor pohanství jako celistvé filosofie a přístupu k životu, který se věnuje pohanství již od roku 2006.


 
8.11.2011 | Kategorie: Aktivity | Napsal: Cody | Komentářů: 0 | Štítky: , , ,

Napsat komentář