Pohanský ples Ohnivá Brigit

Rádi bychom vás informovali o zajímavé akci, která ukáže pohany i způsobem, který si možná zatím ledaskdo nedokázal představit. Připravili jsme pro vás už sedmý pohanský ples.

7. pohanský ples Ohnivá Brigit 2019

7. pohanský ples Ohnivá Brigit 2019

Ano, naše krásné pohanky jsou elegantní dámy a mužní pohané jsou noblesní pánové, kteří dokáží v rytmu hudby tančit, radovat se a slavit i zimní dny.

Proto si rezervujte v kalendáři první víkend v únoru v roce 2019, a to 1.-3. února 2019. Již posedmé se sejdeme v nádherném prostředí Jizerských hor, kde se na chatě Agatha bude konat pohanský ples zasvěcený bohyni Brigit pod názvem Ohnivá Brigit.

Pokud si nejste jistí, prohlédněte si fotografie z 1. ročníku, 2 ročníku3. ročníku4. ročníku5. ročníku nebo 6. ročníku.

Plesové oblečení

Protože každý ples, stejně jako každý pohanský obřad, vyžaduje dodržení určitých pravidel, i zde musíme požádat o splnění požadavku slavnostního oblečení jak pro dámy, tak pro pány.

  • Pánové – společenské nebo tmavé kalhoty, košile. Uvítáme ovšem elegány v plné zbroji včetně saka či plného společenského obleku. Taneční obuv je ale nezbytná.
  • Dámy – sukně a halenka nebo společenské šaty a taktéž vhodná taneční obuv.

Nejste si jisti jestli je vaše oblečení akceptovatelné? Napište nám na info@stezkypohanstvi.cz, rádi vám poradíme.

Cena

Cena pro ročník 2019 je 1 730 Kč na osobu za celý víkend včetně stravy a programu (bez ochutnávky rumů/koňaků – ta je nepovinná a vyjde 200 Kč na osobu). Děti od 3 – 15 let 920 Kč, mladší 3 let zdarma, bez nároku na lůžko a stravu (možno dokoupit).

Po přihlášení celkovou částku uhraďte nejpozději do 15. ledna 2019 na účet 2400114444/2010. Do vzkazu pro příjemce vyplňte své jméno, příjmení nebo přezdívku, pod kterými jste se registrovali. Zajímá vás, co za tuto cenu získáte a jaký program vás čeká? Pročtěte si náš program.

Věříme, že se s vámi setkáme v hojném počtu!

Ubytování

Ubytováni budeme v nádherném prostředí Jizerských hor, a to v chatě Agatha. Všechny potřebné detaily o místě a ubytování najdete na této stránce.

Přihlášky na ples

Pokud chcete přijet a užít si příjemný večer, prosíme, vyplňte naši krátkou přihlášku na pohanský ples. Nezabere vám to více než 30 sekund!

Přihlaste se na Pohanský ples