Pohanský ples Ohnivá Brigit

5. Pohanský ples Ohnivá Brigit 2017

5. Pohanský ples Ohnivá Brigit 2017

Rádi bychom vás informovali o zajímavé akci, která ukáže pohany i způsobem, který si možná zatím ledaskdo nedokázal představit. Připravili jsme pro vás už pátý pohanský ples.

Ano, naše krásné pohanky jsou elegantní dámy a mužní pohané jsou noblesní pánové, kteří dokáží v rytmu hudby tančit, radovat se a slavit i zimní dny.

Proto si rezervujte v kalendáři poslední víkend v lednu v roce 2017, a to 27.-29. ledna 2017. Již popáté se sejdeme v nádherném prostředí Jizerských hor, kde se na chatě Agatha bude konat pohanský ples zasvěcený bohyni Brigit pod názvem Ohnivá Brigit.

Pokud si nejste jistí, prohlédněte si fotografie z 1. ročníku, 2 ročníku3. ročníku nebo 4. ročníku.

Plesové oblečení

Protože každý ples, stejně jako každý pohanský obřad, vyžaduje dodržení určitých pravidel, i zde musíme požádat o splnění požadavku slavnostního oblečení jak pro dámy, tak pro pány.

  • Pánové – společenské nebo tmavé kalhoty, košile. Uvítáme ovšem elegány v plné zbroji včetně saka či plného společenského obleku. Taneční obuv je ale nezbytná.
  • Dámy – sukně a halenka nebo společenské šaty a taktéž vhodná taneční obuv.

Nejste si jisti jestli je vaše oblečení akceptovatelné? Napište nám na info@stezkypohanstvi.cz, rádi vám poradíme.

Cena

Cena  pro ročník 2017 byla 1 550 Kč na osobu za celý víkend včetně stravy a programu. Děti od 3 – 15 let 785 Kč, mladší 3 let zdarma, bez nároku na lůžko a stravu (možno dokoupit).

Po přihlášení je nezbytné zaplatit plnou částku, a to nejpozději do 10. ledna 2017 na účet 2400114444/2010. Do vzkazu pro příjemce vyplňte své jméno, příjmení nebo přezdívku, pod kterými jste se registrovali. Zajímá vás, co za tento nízký poplatek získáte a jaký program vás čeká? Pročtěte si si náš program.

Věříme, že se s vámi setkáme v hojném počtu!

Ubytování

Ubytováni budeme v nádherném prostředí Jizerských hor, a to v chatě Agatha. Všechny potřebné detaily o místě a ubytování najdete na této stránce.

Přihlášky na ples

Pokud chcete přijet a užít si příjemný večer, prosíme, vyplňte naši krátkou přihlášku na pohanský ples. Nezabere vám to více než 30 sekund!

Přihlaste se na Pohanský ples