Pohanský ples Ohnivá Brigit

6. pohanský ples Ohnivá Brigit 2018

6. pohanský ples Ohnivá Brigit 2018

Rádi bychom vás informovali o zajímavé akci, která ukáže pohany i způsobem, který si možná zatím ledaskdo nedokázal představit. Připravili jsme pro vás už šestý pohanský ples.

Ano, naše krásné pohanky jsou elegantní dámy a mužní pohané jsou noblesní pánové, kteří dokáží v rytmu hudby tančit, radovat se a slavit i zimní dny.

Proto si rezervujte v kalendáři první víkend v únoru v roce 2018, a to 2.-4. února 2018. Již pošesté se sejdeme v nádherném prostředí Jizerských hor, kde se na chatě Agatha bude konat pohanský ples zasvěcený bohyni Brigit pod názvem Ohnivá Brigit.

Pokud si nejste jistí, prohlédněte si fotografie z 1. ročníku, 2 ročníku3. ročníku4. ročníku nebo 5. ročníku.

Plesové oblečení

Protože každý ples, stejně jako každý pohanský obřad, vyžaduje dodržení určitých pravidel, i zde musíme požádat o splnění požadavku slavnostního oblečení jak pro dámy, tak pro pány.

  • Pánové – společenské nebo tmavé kalhoty, košile. Uvítáme ovšem elegány v plné zbroji včetně saka či plného společenského obleku. Taneční obuv je ale nezbytná.
  • Dámy – sukně a halenka nebo společenské šaty a taktéž vhodná taneční obuv.

Nejste si jisti jestli je vaše oblečení akceptovatelné? Napište nám na info@stezkypohanstvi.cz, rádi vám poradíme.

Cena

Cena pro ročník 2018 je 1 590 Kč na osobu za celý víkend včetně stravy a programu (bez ochutnávky rumů – ta je nepovinná a vyjde 200 Kč na osobu). Děti od 3 – 15 let 825 Kč, mladší 3 let zdarma, bez nároku na lůžko a stravu (možno dokoupit).

Po přihlášení celkovou částku uhraďte nejpozději do 15. ledna 2018 na účet 2400114444/2010. Do vzkazu pro příjemce vyplňte své jméno, příjmení nebo přezdívku, pod kterými jste se registrovali. Zajímá vás, co za tento nízký poplatek získáte a jaký program vás čeká? Pročtěte si náš program.

Věříme, že se s vámi setkáme v hojném počtu!

Ubytování

Ubytováni budeme v nádherném prostředí Jizerských hor, a to v chatě Agatha. Všechny potřebné detaily o místě a ubytování najdete na této stránce.

Přihlášky na ples

Pozor máme plno a bereme již jen náhradníky, kteří mohou vzít místa těm co nezaplatí v termínu. Pokud chcete přijet a užít si příjemný večer, prosíme, vyplňte naši krátkou přihlášku na pohanský ples. Nezabere vám to více než 30 sekund!

Přihlaste se na Pohanský ples